Nagyon egyszerű és gyors és rendkívül friss ízű étel.
Nem lehet belőle eleget készíteni, olyan finom!

Reszeld le az almát és a zellergumót,
a zellerszárat vágd össze.
Tedd bele egy tálba.
A diót serpenyőben szárazon pirítsd meg,
majd vágd apróra.
Az összes hozzávalót keverd össze
és tedd hűtőbe 1-2 órára, hogy az ízek összeérjenek.
De azonnal is fogyasztható
0 adag